DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA OBECNOŚĆ

Początki? Początki się pamięta!


Drodzy Farmaceuci, dziękujemy, że obraliście

w swoim życiu właśnie taki kierunek studiów

i drogę w życiu.

Dziękujemy też, że od dekad pozwalacie nam

t o w a r z y s z y ć sobie w tej niezwykłej

i wymagającej podróży!

My – pracownicy NEUCA – zawsze jesteśmy z Wami, realizując na zapleczu misję wspierania aptek.

W Polsce ponad 59 tysięcy* aptekarzy (26 tys. magistrów farmacji i 33 tys. techników farmaceutycznych), każdego dnia wspiera

m i l i o n y pacjentów w powrocie do zdrowia

*źródło: GUS

Plan wydarzenia

20:00

Spotkanie online z prof. Jackiem Santorskim

Profesor honorowy w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, uznany autorytet, popularyzator psychologii społecznej i biznesu w mediach, autor kilkunastu książek, w tym najnowszej „I” Refleksje o przywództwie jutra. Podczas rozmowy z Marzeną Rogalską na pewno zdradzi nam swoje sposoby na odnalezienie się w naszej dziwnej rzeczywistości.

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, ponieważ to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź poznasz podczas tego wyjątkowego spotkania online.

Rozmowa live z Katarzyną Nosowską

20:00

8 grudnia - wtorek

9 grudnia - środa

Temat: Jak zadbać o siebie w stresie, nie tylko w dobie pandemii? Inspiracje psychologii zdrowia.

Temat: Dystans, jeszcze raz dystans!

czas trwania: ok. 60 minut

czas trwania: ok. 60 minut

20:00

czas trwania: ok. 90 minut

10 grudnia - czwartek

Wieczór jubileuszowy "30 lat NEUCA"

Specjalny program artystyczny i wiele innych atrakcji, z czynnym udziałem uczestników po drugiej stronie ekranu komputera, telefonu czy telewizora.

Klub Komediowy to piwniczny plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą.

Jest miejscem produkcji i ekspozycji żartów najwyższej jakości. Jego zespół aktorski mówi o sobie tak: "jesteśmy entuzjastami Świadomego Poczucia Humoru, przywiązującymi wagę do etycznej produkcji żartu. Wszystkie nasze puenty są produkowane w Polsce i przechodzą dokładną drogę weryfikacji".

Klub Komediowy z Warszawy

Spektakl komediowy: "Dzień w aptece, czyli wielka improwizacja"

Udział gościnny w spektaklu:

Aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, a także wokalistka. Kinomanom znana przede wszystkim z roli Korby w filmowym przeboju „Lejdis” oraz z takich produkcji jak: „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno” i „Mayday”. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne.

Anna Dereszowska

Mateusz Damięcki

Aktor filmowy, teatralny, serialowy i dubbingowy. Absolwent Akademii Teatralnej (2004), pasjonat podróży, Ambasador Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Pochodzi z wielopokoleniowej rodziny aktorskiej.

fot. Krzysztof Opaliński

ZADEDYKUJ PIOSENKĘ

Wieczór na żywo to jedyna w swoim rodzaju okazja do pozdrowień i muzycznych dedykacji dla koleżanek i kolegów z zespołu Twojej apteki, pacjentów lub dawno niewidzianych przyjaciół ze studiów farmaceutycznych. Zrób im niespodziankę pozdrów lub zadedykuj utwór.


Wszystkie dedykacje będzie można zobaczyć podczas wydarzenia online już 10 grudnia od godz. 20.00


Najbardziej wyjątkowe zaprezentuje prowadząca galę Marzena Rogalska.

Farmaceutyczny koncert życzeń

Zespół coverowy "Stage Fever"

Zespół tworzą fantastyczni artyści, na co dzień występujący u boku największych polskich gwiazd takich jak Lady Pank, Sylwia Grzeszczak, Wilki czy Mezo. Band oferuje unikatowe muzyczne połączenie energetycznych setów proponowanych przez DJ’a oraz mocne brzmienia zespołu, który zawsze gra na żywo. "Stage Fever" gra największe światowe i polskie hity w autorskich aranżacjach wzbogacając je o niespotykaną dawkę energii.

Ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna oraz radiowa. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną – występuje na deskach teatru Capitol, pojawia się w filmach i serialach, zagrała nawet w musicalu Metro. Autorka trylogii – „Wyprzedaż snów”, „Gra w kolory”, „Druga miłość” . Ponad wszystko kocha zwierzęta, podróże oraz rozmowy z ludźmi.

fot. Jacek Grąbczewski

Wydarzenie poprowadziła Marzena Rogalska

Bez aptekarzy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Byliśmy z nimi w lepszych i gorszych chwilach. Wspólnie musieliśmy radzić sobie z różnymi przeciwnościami losu, nowymi ustawami i uciążliwymi regulacjami. Na przestrzeni 30 lat poznawałem wielu farmaceutów. Są sumienni, oddani swojej pracy, a na pierwszym miejscu stawiają pacjentów. To nie jest łatwy zawód. Farmaceuci mają na głowie coraz więcej obowiązków, formalności i procedur. Dla mnie są bohaterami, szczególnie teraz, gdy od marca są na pierwszej linii frontu w związku z epidemią koronawirusa.

Kazimierz Herba

współwłaściciel NEUCA

Bywało, że po zajęciach w Poznaniu brałem dwa kartony sylimarolu z Herbapolu pod pachę i pędziłem na pociąg do Torunia. Potem dowoziłem leki do aptek zdezelowanym polonezem, nawet dwa-trzy razy dziennie. Potem pożyczyłem samochód od wujka - dostawczego, 20-letniego mercedesa. Jak kiedyś pojechałem z mamą do Poznania po towar ze wszystkimi pieniędzmi, jakie miałem, to produkty zmieściły się zaledwie na jednej palecie. Nie było stać mnie na więcej.

Kazimierz Herba

współwłaściciel NEUCA

Wyjeżdżałem czasami ok. 4 rano. Kierunek: Poznań, Jelenia Góra. Ten mercedes niemiłosiernie się wlókł. Rozpędzał się tylko do 70 km na godz. Po całym dniu jazdy rozkładem leki, dzwoniłem po aptekarzach lub jechałem osobiście z ofertą, pytałem, czy czegoś nie potrzebują. Na leki z Cefarmu czekało się czasami miesiąc

Kazimierz Herba

współwłaściciel NEUCA

Od 30 lat pomagamy pomagać.

SPRAWDŹ JAK?

Konkursy - DZIĘKUJEMY!

Dlaczego warto być Farmaceutą?

CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ

Mój apteczny super team

Czas trwania konkursu od 19 listopada do 3 grudnia

Czas trwania konkursu od 19 listopada do 3 grudnia

KONKURS DLA FARMACEUTÓW WYNIKI

KONKURS DLA ZESPOŁÓW APTECZNYCH

WYNIKI


NEUCA S.A., ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, tel. 56 669 40 00, e-mail: neuca@neuca.pl, NIP: 879 00 17 162, KRS: 0000049872, REGON: 870227804, Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS.Kapitał zakładowy (oraz kapitał opłacony) NEUCA S.A. wynosi 4 366 299 zł i dzieli się na 4 366 299 akcji o wartości 1 zł każda.Spółka NEUCA w trybie art. 4c. Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych oświadcza, że posiada status Dużego Przedsiębiorcy.

Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Dowiedz się więcej